Leiding per tak

Leiding Kapoenen

Wannes Nerinckx
0479/18.77.02  

wannes@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Wannes? Klik hier
Celine De Cort
0471/76.19.41  

celine@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Celine? Klik hier
Anouk de Smet
0470/34.58.05  

anouk@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Anouk? Klik hier
Lars Denayer
0471/76.88.51  

lars@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Lars? Klik hier

Leiding Kabouters

Tuur Cannaerts
0483/09.53.16  

tuur@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Tuur? Klik hier
Alex De Cort
0471/41.48.14  

alex@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Alex? Klik hier

Leiding Welpen

Matthias Vancraeynest
0491/30.95.15  

matthias@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Matthias? Klik hier
Tim Francois
0477/30.24.77  

tim@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Tim? Klik hier
Janis Demeulder
0476/51.77.87  

janis@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Janis? Klik hier
Liam Monfils
0471/41.55.40  

liam@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Liam? Klik hier

Leiding Jonggidsen

Ine Vervondel
0478/02.04.89  

ine@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Ine? Klik hier
Paulien Stroobants
0494/75.75.83  

paulien@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Paulien? Klik hier

Leiding Jongverkenners

Jochen Weemaels
0478/76.80.37  

jochen@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Jochen? Klik hier
Wout Goosens
0497/81.97.24  

wout@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Wout? Klik hier
Luka Verbist
0476/63.38.84  

luka@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Luka? Klik hier

Leiding Gidsen

Lisa Bardiau
0487/57.28.76  

lisa@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Lisa? Klik hier
Christopher Comas
0468/34.22.83  

christopher@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Christopher? Klik hier

Leiding Verkenners

Miel Cannaerts
0495/11.25.05  

miel@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Miel? Klik hier
Ben Vanvolsem
0470/61.43.67  

ben@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Ben? Klik hier
Dries Vetsuypens
0499/14.21.56  

dries@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Dries? Klik hier

Leiding Jin

Frauke Melsen
0495/81.90.09  

frauke@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Frauke? Klik hier
Yasmine de Smet
0478/17.45.65  

yasmine@scoutssintrochus.be  

Meer weten over Yasmine? Klik hier