Leiding per tak

Leiding Kapoenen

Frauke Melsen

0495/81.90.09

fraukemelsen@live.nl

Meer weten over Frauke? Klik hier
Wout Goossens

0497/81.97.24

goosens.wout@outlook.be

Meer weten over Wout? Klik hier
Arne Weemaels

0472/34.22.83

arne.weemaels@hotmail.be

Meer weten over Arne? Klik hier
Heike De Cneef

0486/11.74.55

heikedecneef@oulook.com

Meer weten over Heike? Klik hier
Louise Robinson

0468/27.21.46

louiserobinson456@gmail.com

Meer weten over Louise? Klik hier
Kaat Devos

0468/13.79.45

kaat.devos4@gmail.com

Meer weten over Kaat? Klik hier

Leiding Kabouters

Paulien Stroobants

0491/75.75.83

paulien.stroobants@outlook.com

Meer weten over Paulien? Klik hier
Luna Rodriguez Escobedo

0496/28.67.63

luna.escobedo@hotmail.com

Meer weten over Luna? Klik hier
Nick Tordeur

0468/24.82.74

nicktordeur1940@gmail.com

Meer weten over Nick? Klik hier

Leiding Welpen

Yasmine De Smet

0478/17.45.65

yasmine.desmet@hotmail.com

Meer weten over Yasmine? Klik hier
Lars Denayer

0471/76.88.51

denayer.lars@hotmail.com

Meer weten over Lars? Klik hier
Maarten Francois

0473/38.15.18

maartenfrancois@live.be

Meer weten over Maarten? Klik hier
Staf Crispel

0479/04.31.97

stafcrispel@hotmail.com

Meer weten over Staf? Klik hier
Janis Demeulder

0476/51.77.87

janis@scoutssintrochus.be

Meer weten over Janis? Klik hier.

Leiding Jonggidsen

Mieke De Cruyenaere

0494/33.93.18

decruymieke@gmail.com

Meer weten over Miek? Klik hier
Paulien Havaux

0470/30.94.94

paulien.havaux@gmail.com

Meer weten over Paulien? Klik hier

Leiding Jongverkenners

Tuur Cannaerts
0483/09.53.16  

tuur.can@hotmail.com  

Meer weten over Tuur? Klik
Dries Vetsuypens

0499/14.21.56

vets.dries@gmail.com

Meer weten over Dries? Klik hier
Jerôme Roobaert
0471/38.40.67

jerome.roobaert@outlook.com

Meer weten over Jerome? Klik hier
Toon Leconte

0489/67.59.99

toonleconte@gmail.com

Meer weten over Toon? Klik hier

Leiding Gidsen

Anouk De Smet

0470/34.58.05

anouk.desmet@hotmail.com

Meer weten over Anouk? Klik hier
Alex De Cort

0471/41.48.14

alexdecort@hotmail.com 

Meer weten over Alex? Klik hier

Leiding Verkenners

Wannes Nerinckx

0479/18.77.02

wannes.nerinckx@telenet.be

Meer weten over Wannes? Klik hier
Matthias Vancraeynest

0491/30.95.15

matthias.vancraeynest@hotmail.com

Meer weten over Matthias? Klik hier
Luka Verbist

0476/63.38.84

luka.verbist@gmail.com

Meer weten over Luka? Klik hier

Leiding Jin

Jochen Weemaels

0478/76.80.37

jochen_wxs@hotmail.com

Meer weten over Jochen? Klik hier
Tim Francois

04787/30.24.77

tim.francois@live.be

Meer weten over Tim? Klik hier
Ben Vanvolsem

0470/61.43.67

bvbenny98@gmail.com

Meer weten over Ben? Klik hier